Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.

PortalPortal  KazaloKazalo  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share | 

Martin Hahn na Telemundo!!

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Mateo
Admin

Število prispevkov : 10523
Registration date : 17/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Martin Hahn na Telemundo!!   Ned Okt 19, 2014 2:10 am

Venezuelski pisec telenovel Martin Hahn naj bi po zadnjih informacijah zapustil venezuelski Venevision in odšel na ameriški Telemundo. Že dalj časa namreč napoveduje telenovelo Gritos del Corazon, ampak ker želi Venevision odstraniti nekaj scen, se naj bi Martin odločil, da prestopi na Telemundo, kjer tega ne zahtevajo od njega. V ospredju naj bi tokrat ponovno bila serijska morilka ali morilec, kakor je do sedaj navada v njegovih telenovelah.

Poleg tega bo napisal tudi zgodbo za njegovo telenovelo La Mujer de Judas (Maščevanje je sladko), ki se bo tokrat snemala, kot serija.

Martin je napisal zgodbe za telenovele: La Viuda Joven, Mi Ex Me Tiene Ganas, Angelica Pecado, Amor A Palos, Nadie me dirá como quererte, Aunque me cueste la vida...

Število prispevkov : 3100
Registration date : 18/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn na Telemundo!!   Ned Okt 19, 2014 2:14 am

Super! To je pa odlična vest. Lahko pričakujemo dvig kvalitete Telemundovih telenovel (in drugih izdelkov).
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Mateo
Admin

Število prispevkov : 10523
Registration date : 17/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn na Telemundo!!   Ned Okt 19, 2014 3:02 am

vesna je napisal/a:
Super! To je pa odlična vest. Lahko pričakujemo dvig kvalitete Telemundovih telenovel (in drugih izdelkov).

Absolutno, se že veselim!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Martin Hahn na Telemundo!!   

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1